NAUJOVĖS, ĮSIGALIOSIANČIOS NUO 2018 M. BALANDŽIO 1 D.

Akmenės rajono savivaldybės taryba 2018 m. vasario 19 d. sprendimu Nr. T-20 patvirtino UAB Naujosios Akmenės autobusų parko keleivių vežimo kelių transportu reguliariais reisais vietinio (priemiestinio) susisiekimo maršrutais tarifus, kurie iki šiol nesikeitė nuo 2009-ųjų. Tarifai vidutiniškai padidėjo 10 procentų.

Papildomai nustatytos lengvatos moksleiviams, važiuojantiems Savivaldybės tarybos patvirtintais maršrutais, t. y. vietinio (priemiestinio) susisiekimo maršrutais. Parodžius moksleivio pažymėjimą, taikoma 50 procentų nuolaida bilietui, važiuojant ne pagal pamokų tvarkaraštį.

Įvedama naujovė – nuolatinis terminuotas bilietas, kurį bus galima įsigyti Naujosios Akmenės autobusų stotyje. Nuolatiniams bilietams taikoma 20 procentų nuolaida.Bilietą važiavimo reguliaraus tolimojo ir vietinio (priemiestinio) susisiekimo maršrutais galima įsigyti : su teise važiuoti mėnesio kalendorinėmis dienomis, su teise važiuoti mėnesio darbo dienomis, su teise važiuoti savaitės dienomis (pvz, pirmadieniais), bet ne konkrečiomis kalendorinėmis dienomis (pvz, pirmadieniais), bet ne konkrečiomis kalendorinėmis dienomis (pvz, 5,8 ir kt). su teise važiuoti ne pilną mėnesį kalendorinėmis dienomis (pvz. nuo mėnesio 10 d. iki 30 d.)